Головне управління контролю за благоустроєм м. Києва
«Київблагоустрій» наполягає на законних підставах здійсненого біля станції метро «Святошино» демонтажу низки самовільно встановлених МАФів, через що відбулось проплачене блокування проїжджої частини проспекту Перемоги
П'ятниця, 24 червня 2016, 14:15

Демонтаж низки незаконних МАФів, які до 24 червня функціонували біля метро «Святошино», демонтовані на законних підставах, а саме, на виконання доручення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, у якому сформульована головна вимога - «здійснити демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд», - повідомляє прес-служба установи.


У повідомленні також йдеться, що передумовою демонтажів слугує той факт, що власники нелегальних МАФів не мають на руках дозвільних документів, не сплачують податок до міського бюджету та, відповідно, не отримали дозвіл міської комісії з розміщення тимчасових споруд.


У свою чергу народний депутат та радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець, коментуючи "Українській правді. Київ" сьогоднішній демонтаж низки МАФів біля метро «Святошино», заявив, що для власників нелегальних кіосків демонтаж не був несподіванкою.


"Про демонтажі ми попереджали ще у січні. На сайті "Київблагоустрою" висить список незаконних споруд, з ним міг і може ознайомитися кожен. Крім того, ми неодноразово надавали мафовикам приписи, просили добровільно прибрати самим. Востаннє повідомляли про те, що днями почнуться демонтажі, кілька днів тому", - сказав Білоцерковець "Українській правді. Київ".


На запитання видання, чому кіоски не піднімали краном і не вивозили, як це робили раніше, а просто трощили трактором, народний депутат пояснив, що «такої можливості не було, бо ці конструкції зроблені таким чином, що їх не можливо підняти, а лише зламати чи розібрати».

«Власники мали досить часу, щоб розібрати. А ми їх демонтували шляхом максимального тиску на конструкцію. На жаль, нам довелося робити це, незважаючи нате, що середині є товар", - пояснив Білоцерковець "Українській правді. Київ".

Детальніше...
 
У Києві триває інвентаризація літніх майданчиків, що працюють біля стаціонарних закладів ресторанного господарства
Середа, 15 червня 2016, 10:13

Станом на середину червеня у Києві розміщено близько 960 відкритих (літніх) майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства. Ті з них, що мають проблемний статус – порушують Правила благоустрою або є самовільно встановленими – одразу потрапляють на розгляд спеціальної постійно діючої комісії КМДА, яка ставить точку у конфліктних ситуаціях між муніципальними службами та власниками кафе/барів/ресторанів.


Про це сьогодні, виступаючи у програмі «Ранок по-київські» ТРК «Київ», повідомив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тарас Панчій.


За його словами, аналіз законного/незаконного статусу тих або інших літніх майданчиків містить перевірку наявності дозвільних документів та відповідність останнім, а також Правилам благоустрою, фактичних параметрів функціонування вказаних закладів харчування.


– Якщо, наприклад, літній майданчик є самовільно встановленим, тобто його власник не має дозвільний Інформаційний талон від Департаменту містобудування та архітектури КМДА, не уклав договір про сплату пайової участі відповідно до Порядку визначення обсягів пайової участі, або цей майданчик порушив умови роботи на вулицях міста, комісія КМДА матиме всі підстави для заборони функціонування того чи іншого літнього майданчику. Бо існують міські правила, які чітко регламентують параметри встановлення та роботи подібних майданчиків, – пояснив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою.


При цьому чиновник нагадав деякі вимоги до власників літніх майданчиків біля стаціонарних закладів ресторанного господарства.

Детальніше...
 
Протягом травня зі столичних вулиць прибрано близько 120 незаконних комерційних тимчасових споруд
Четвер, 02 червня 2016, 09:41

Впродовж травня 2016 року демонтажні групи комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій прибрали зі столичних вулиць 56 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).


Ще близько 70 ТС було демонтовано або власниками МАФів, які під час інспекторських перевірок «Київблагоустрою» визнали нелегальний статус самовільно встановлених на вулицях споруд, або районними держадміністраціями столиці.


За даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом травня незаконних тимчасових конструкцій виявились досить великі павільйони на Столичному шоссе, 104, на проспекті Маяковського, 16, на вулиці Мостицькій, 4 та на проспекті Палладіна, 24.


Також, попри безпідставні (відсутність дозвільних документів) сперечання з боку власників кафе-павільйона, що на Володимирському проїзді, 2, КП «Київблагоустрій» демонтувало цю незаконну тимчасову споруду.


В цілому, з початку поточного року (протягом січня – травня) комунальним підприємством, його субпідрядниками, районними адміністраціями та деякими власниками МАФів, які виконали вимоги приписів та самостійно вивезли ТС, у Києві демонтовано близько 830 незаконних комерційних тимчасових споруд.


Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Детальніше...
 
Штрафи за викинуте сміття та порушений благоустрій можуть зрости в кілька разів
Понеділок, 06 червня 2016, 10:49

Зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення дозволять збільшити суму штрафів для фізичних та юридичних осіб за порушення благоустрою. Розмір стягнень може сягти 17 тис. грн, що дасть змогу підвищити рівень відповідальності громадян у питанні чистоти в Києві.

 

Про це, як повідомляє прес-служба КМДА, під час прес-пікніку у парку «Перемога», що у Дніпровському  районі, заявив заступник голови міста Петро Пантелеєв 


«У Києві ми втілюємо в життя новий проект, який отримав назву «Чисте місто». У рамках проекту ми ініціюємо низку законодавчих змін, які дозволять збільшити суму штрафу за викинуте сміття, антисанітарію на територіях максимально до 17 тисяч гривень. Крім того, планується спростити процедуру накладення стягнень, а також можливість залучення до цієї роботи громадських інспекторів та керівників органів самоорганізації населення. Розроблено відповідний проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері дотримання правил благоустрою територій населеного пункту». Ми не досягнемо бажаного рівня чистоти в місті, якщо за цим не стоятиме серйозна відповідальність», – цітує Петра Пантелеєва прес-служба КМДА.

Детальніше...
 
Столичний департамент благоустрою підбив підсумки весняного прибирання Києва
П'ятниця, 20 травня 2016, 09:42

Ремонт та прибирання вулично-шляхового господарства, відновлення вуличного освітлення, санітарне очищення міста, його озеленення та оновлення житлового господарства – таким був головний спектр робіт столичних комунальних служб у рамках завершеного днями весняного двомісячника з благоустрою.


За даними управління контролю за благоустроєм столичного Департаменту благоустрою, що їх днями зібрано по всіх десяти районах Києва, у столиці відновлено більш як 66 тисяч квадратних метрів твердого покриття доріг, близько 4 тисяч квадратних метрів тротуарів та пішохідних доріжок та близько 12 тисяч квадратних метрів внутрішньоквартальних проїздів.


Також відремонтовано більше тисячі та очищено близько 17 тисяч зливоприймачів.


За напрямком «зовнішнє освітлення» у рамках двомісячника відновлено близько 10 тисяч ламп освітлення у під’їздах, на входах до будинків, у внутрішньо квартальних проїздах, а також у провулках та вздовж вулиць. Крім того від несанкціонованих об’яв та листівок очищено близько 19 тисяч опор освітлення.


У рамках заходів з масштабного озеленення Києва, від сміття очищено більш як 12 гектарів зелених зон, схилів та газонів, посаджено близько 6 тисяч дерев та більш як 25 тисяч кущів, а також висаджено два мільйони штук квітів.


Санітарне очищення Києва містило облаштування 116 нових контейнерних майданчиків та ліквідування більше сотні стихійних звалищ побутових та будівельних відходів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 117
PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96