Головне управління контролю за благоустроєм м. Києва
КП «Київблагоустрій» та Департамент міського благоустрою оновили свій об’єднаний сайт. Відтепер запрошуємо на http://blagoustriy.kiev.ua/
Понеділок, 24 жовтня 2016, 14:41

Інтернет-ресурс оновлено за спільної ініціативи керівництва двох міських установ, об’єднаних виконанням комплексу завдань із благоустрою столиці.


Результатом літніх перетворень електронної сторінки «Київблагоустрою» стали його оновлений інтерфейс, сучасний дизайн, зручна навігація по сайту та інтеграція останнього як із Facebook-сторінками обох профільних установ, так і з сайтами деяких інших міських структур.


Новий сайт «Київблагоустрою» отримав і нове доменне ім’я, іншими словами, нову назву в адресному рядку браузера – http://blagoustriy.kiev.ua/


Крім того, оновлений інтерфейс ресурсу дозволить легше знайти завжди затребувані відвідувачами сайту розділи «Рішення комісії з питань розміщення тимчасових споруд», «Про демонтажі тимчасових споруд», «Оформлення контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою», «Державні закупівлі» та інші.


Як і раніше, на сайті публікуватимуться новини КП «Київблагоустрій» та Департаменту міського благоустрою.


Прес-служба КП «Київблагоустрій»

 
Впродовж вересня у Києві демонтовано близько 130 незаконних комерційних тимчасових споруд
Середа, 05 жовтня 2016, 10:45

У вересні поточного року демонтажні групи комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій прибрали зі столичних вулиць 86 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС), - повідомляє прес-служба КП «Київблагоустрій».


За її даними, ще 41 тимчасову споруду було демонтовано або власниками МАФів, які під час інспекторських перевірок «Київблагоустрою» визнали нелегальний статус самовільно встановлених на вулицях споруд, або районними держадміністраціями столиці.


За інформацією відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом вересня незаконних тимчасових конструкцій, зокрема, виявились: автомийка на Оболонському проспекті, 1, капітальна огорожа на вулиці Львівській, 18-Б та великий павільйон на проспекті Науки, 68.


До вересневої демонтажної статистики також зараховано низку самовільно встановлених літніх майданчиків, декілька автівок з продажу фастфуду і кави, незаконні огорожі та прибудови тощо.


В цілому, з початку 2016 року (протягом січня – вересня) комунальним підприємством, його субпідрядниками, районними адміністраціями та деякими власниками МАФів, які виконали вимоги приписів та самостійно вивезли ТС, у столиці демонтовано близько 1480 незаконних комерційних тимчасових споруд.


Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій» 

 
«Київблагоустрій» ще півроку тому попередив підприємців про незаконний статус великої кількості МАФів біля станції метро «Лісова»
Понеділок, 08 серпня 2016, 15:11

У власників самовільно встановлених біля станції метро «Лісова» комерційних павільйонів, кіосків та ролетів не було проектно-дозвільної документації, що засвідчує легальний статус перебування цих споруд на вулицях Києва.


Такою є офіційна позиція «Київблагоустрою», за дорученням якого найнята субпідрядна компанія сьогодні вранці розпочала масштабний демонтаж цілої купи торгівельних тимчасових споруд, що на вулиці Кіото, 2 та 8.


Разом протягом понеділка, 8 серпня, на ринку біля станції «Лісової» було демонтовано близько 30 одиниць незаконних тимчасових споруд загальною площею близько двох тисяч квадратних метрів. Ці роботи будуть продовжені до повного прибирання самовільно встановлених на цій локації торгівельних конструкцій.


За словами директора КП «Київблагоустрій» Івана Кліпи, підставою для згаданих демонтажів, що їх розпочала субпідрядна компанія, слугує відповідне офіційне доручення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.


– Цей ринок біля станції метро «Лісова», вважаю, є найбільшою мафовою «раковою пухлиною» на території Києва. Про порушення правил благоустрою власники незаконних тимчасових споруд були попереджені ще взимку, а саме, у січні місяці. Тож, власники МАФів заздалегідь знали, що їхні нелегальні павільйони – у черзі на демонтаж. До речі, про власників. Це – різні люди. Як правило, це представники минулої влади, різні силовики, колишні працівники прокуратури, МВС, столичної адміністрації часів Черновецького та Януковича, а також представники – на той час – Партії регіонів. І навіть пожежники. Ці МАФи незаконно працювали мінімум з 2010 року, – прокоментував «гучний» демонтаж Іван Кліпа.

Детальніше...
 
Протягом серпня зі столичних вулиць демонтовано близько 140 незаконних комерційних тимчасових споруд
П'ятниця, 02 вересня 2016, 10:14

Впродовж серпня 2016 року демонтажні групи комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій прибрали зі столичних вулиць 106 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).


Ще 36 ТС було демонтовано або власниками МАФів, які під час інспекторських перевірок «Київблагоустрою» визнали нелегальний статус самовільно встановлених на вулицях споруд, або районними держадміністраціями столиці.


За даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом серпня незаконних тимчасових конструкцій виявились три торгівельні ролетні ряди, що на вулиці Заречній, 46, ще один подібний ряд на вулиці Миропільській, 1, а також велике скупчення самовільно встановлених на вулиці Кіото, 2 та 8 комерційних павільйонів та кіосків.


До серпневої демонтажної статистики також зараховано багато незаконних літніх майданчиків та кілька зупинкових комплексів з нелегальною торгівлею, що були  самовільно встановлені на вулиці Вадима Гетьмана, 2 та 4.


В цілому, з початку поточного року (протягом січня – серпня) комунальним підприємством, його субпідрядниками, районними адміністраціями та деякими власниками МАФів, які виконали вимоги приписів та самостійно вивезли ТС, у Києві демонтовано близько 1360 незаконних комерційних тимчасових споруд.


Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій» 

 
Протягом двох років «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць більш як 7 тисяч незаконних комерційних тимчасових споруд
Четвер, 04 серпня 2016, 11:56

У період з 1 серпня 2014 року по 31 липня 2016 року КП «Київблагоустрій», його субпідрядники, а також райдержадміністрації, разом демонтували 7420 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).


Про це повідомив директор КП «Київблагоустрій» Іван Кліпа, наводячи сумарну статистику поточних даних, що фіксуються з часу започаткування влітку 2014 року новим керівництвом КМДА системної хвилі демонтажів незаконних МАФів.


Передусім директор комунального підприємства нагадав, що з 1 серпня 2014 року по 1 січня 2016 року у Києві було демонтовано 6206 незаконних тимчасових споруд, включаючи 4247 ТС протягом 2015 року.


Ще 1214 незаконних комерційних тимчасових споруд демонтовано за перші 7 місяців поточного року. Левову частку цих робіт виконали демонтажні бригади комунального підприємства «Київблагоустрій» та залучених субпідрядних організацій. До сумарної статистики також увійшли демонтажі районних адміністрацій та деяких власників МАФів, які на вимогу інспекторів з благоустрою, що вручили відповідні приписи, вивезли самовільно встановлені ТС, пояснив Іван Кліпа.


Він також повідомив, що протягом липня демонтажними групами комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій разом демонтовано 131 незаконну комерційну споруду. Ще 44 одиниці самовільно встановлених ТС демонтовано районними відділами благоустрою.


За даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом червня незаконних тимчасових споруд виявились незаконні ринки на вулиці Садовій, що в Жулянах, а також біля станції метро «Святошино» (обидва ринки містили цілу низку ролетних рядів).

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 118
PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96