Головне управління контролю за благоустроєм м. Києва
«Київблагоустрій» ще півроку тому попередив підприємців про незаконний статус великої кількості МАФів біля станції метро «Лісова»
Понеділок, 08 серпня 2016, 15:11

У власників самовільно встановлених біля станції метро «Лісова» комерційних павільйонів, кіосків та ролетів не було проектно-дозвільної документації, що засвідчує легальний статус перебування цих споруд на вулицях Києва.


Такою є офіційна позиція «Київблагоустрою», за дорученням якого найнята субпідрядна компанія сьогодні вранці розпочала масштабний демонтаж цілої купи торгівельних тимчасових споруд, що на вулиці Кіото, 2 та 8.


Разом протягом понеділка, 8 серпня, на ринку біля станції «Лісової» було демонтовано близько 30 одиниць незаконних тимчасових споруд загальною площею близько двох тисяч квадратних метрів. Ці роботи будуть продовжені до повного прибирання самовільно встановлених на цій локації торгівельних конструкцій.


За словами директора КП «Київблагоустрій» Івана Кліпи, підставою для згаданих демонтажів, що їх розпочала субпідрядна компанія, слугує відповідне офіційне доручення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.


– Цей ринок біля станції метро «Лісова», вважаю, є найбільшою мафовою «раковою пухлиною» на території Києва. Про порушення правил благоустрою власники незаконних тимчасових споруд були попереджені ще взимку, а саме, у січні місяці. Тож, власники МАФів заздалегідь знали, що їхні нелегальні павільйони – у черзі на демонтаж. До речі, про власників. Це – різні люди. Як правило, це представники минулої влади, різні силовики, колишні працівники прокуратури, МВС, столичної адміністрації часів Черновецького та Януковича, а також представники – на той час – Партії регіонів. І навіть пожежники. Ці МАФи незаконно працювали мінімум з 2010 року, – прокоментував «гучний» демонтаж Іван Кліпа.

Детальніше...
 
Протягом двох років «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць більш як 7 тисяч незаконних комерційних тимчасових споруд
Четвер, 04 серпня 2016, 11:56

У період з 1 серпня 2014 року по 31 липня 2016 року КП «Київблагоустрій», його субпідрядники, а також райдержадміністрації, разом демонтували 7420 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).


Про це повідомив директор КП «Київблагоустрій» Іван Кліпа, наводячи сумарну статистику поточних даних, що фіксуються з часу започаткування влітку 2014 року новим керівництвом КМДА системної хвилі демонтажів незаконних МАФів.


Передусім директор комунального підприємства нагадав, що з 1 серпня 2014 року по 1 січня 2016 року у Києві було демонтовано 6206 незаконних тимчасових споруд, включаючи 4247 ТС протягом 2015 року.


Ще 1214 незаконних комерційних тимчасових споруд демонтовано за перші 7 місяців поточного року. Левову частку цих робіт виконали демонтажні бригади комунального підприємства «Київблагоустрій» та залучених субпідрядних організацій. До сумарної статистики також увійшли демонтажі районних адміністрацій та деяких власників МАФів, які на вимогу інспекторів з благоустрою, що вручили відповідні приписи, вивезли самовільно встановлені ТС, пояснив Іван Кліпа.


Він також повідомив, що протягом липня демонтажними групами комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій разом демонтовано 131 незаконну комерційну споруду. Ще 44 одиниці самовільно встановлених ТС демонтовано районними відділами благоустрою.


За даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом червня незаконних тимчасових споруд виявились незаконні ринки на вулиці Садовій, що в Жулянах, а також біля станції метро «Святошино» (обидва ринки містили цілу низку ролетних рядів).

Детальніше...
 
У червні «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць близько 200 незаконних комерційних тимчасових споруд
Вівторок, 12 липня 2016, 09:43

 

Впродовж червня поточного року демонтажними групами комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій демонтовано 206 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).


Про це повідомляє прес-служба КП із посиланням на дані відділу контролю демонтажних робіт підприємства.


Найбільшими з прибраних протягом червня незаконних тимчасових конструкцій виявились великий шалман-ресторан «Під бузком» (Гідропарк), самовільно встановлений ринок на вул. Закревського, 93, нелегальний ресторан з літнім майданчиком на вул. Бударіна, 3, два великі ролетні ряди біля станції метро «Святошино» та на Московській площі, десяток нелегальних кіосків біля Лісного цвинтаря, а також низка крупних автомийок та встановлених без дозвільних документів літніх майданчиків.


Загальна кількість демонтованих за перше півріччя ТС складає 1039 одиниць.

 

Левову частку вуличних робіт виконали демонтажні бригади комунального підприємства «Київблагоустрій» та залучених субпідрядних організацій.


Також до поточної статистики зараховано демонтажі районних адміністрацій та дії тих небагатьох власників МАФів, які на вимогу інспекторів з благоустрою (було вручено приписи) власними силами прибрали нелегальні ТС.


Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Детальніше...
 
Протягом двох декад липня КП «Київблагоустрій» демонтувало близько сотні незаконних МАФів
Понеділок, 25 липня 2016, 15:53

101 демонтована незаконна тимчасова споруда (ТС) загальною площею понад 4 тисячі квадратних метрів – таким є поточний результат роботи КП «Київблагоустрій» протягом двох перших декад липня, - повідомляє прес-служба комунального підприємства.


Зокрема, за даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом перших двадцяти діб липня незаконних ТС виявились ціла низка нелегальних ролетних рядів на ринках біля станції метро «Святошино» та на вулиці Садовій, що у Жулянах.

 

Лише ці дві демонтовані одиниці (обидва ринки) містили кілька десятків ролетів, власники яких не мали дозвільних документів, у тому числі й на оренду займаних земельних ділянок.


Серед інших великих демонтованих ТС – нелегальний магазин на проспекті Правди, 100, три комерційні павільйони на проспекті Ватутіна, 52, два самовільно встановлені павільйони на проспекті Перемоги, 142, «наливайка» на вулиці Радужній, 4, торгівельний ряд з сорока ролетів на Московській площі та незаконний магазин з продажу алкогольних напоїв, що на вулиці Ярослава Гашека, 10.


Загальна кількість демонтованих протягом перших шести з половиною місяців  поточного року незаконних ТС складає 1140 одиниць.


Окрім демонтажних бригад комунального підприємства «Київблагоустрій» до вуличних робіт також було залучено демонтажників субпідрядних організацій.


Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Детальніше...
 
«Київблагоустрій» розпочав демонтаж орендованої компанією Roshen тимчасової споруди, що працювала без прав на займану земельну ділянку
П'ятниця, 01 липня 2016, 08:47

У власника розташованої біля станції метро «Святошин» та орендованої компанією Roshen тимчасової споруди (МАФа), нема прав на користування відповідною земельною ділянкою. Відповідно, і право власності нібито на капітальну споруду, що ним прикривався власник МАФа, без юридичного оформлення земельної оренди, могло бути отримано у колишній Реєстраційній службі України виключно у незаконний спосіб.

 

Такою є офіційна позиція «Київблагоустрою», працівники якого сьогодні вранці, попри спротив агресивно налаштованих підприємців – власників мереж торгівельних кіосків, розпочали демонтаж орендованої компанією Roshen комерційної тимчасової споруди.

 

Демонтаж зазначеного павільйону відбувається у рамках розпочатого 24 червня біля метро «Святошино» прибирання цілої низки незаконних комерційних тимчасових споруд.

Підставою для вказаних демонтажів, що їх здійснює КП «Київблагоустрій» та його субпідрядники, слугують відповідні офіційні доручення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

 

Раніше, коментуючи конфліктну ситуацію між «Київблагоустроєм» та підприємцями-мафовиками зі станції метро «Святошино», народний депутат та радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець заявив, що у власника орендованого компанією Roshen МАФа «нема права на користування відповідною земельною ділянкою, і тому ця споруда підлягає демонтажу».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 118
PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96