Головне управління контролю за благоустроєм м. Києва
Протягом двох декад липня КП «Київблагоустрій» демонтувало близько сотні незаконних МАФів
Понеділок, 25 липня 2016, 15:53

101 демонтована незаконна тимчасова споруда (ТС) загальною площею понад 4 тисячі квадратних метрів – таким є поточний результат роботи КП «Київблагоустрій» протягом двох перших декад липня, - повідомляє прес-служба комунального підприємства.


Зокрема, за даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом перших двадцяти діб липня незаконних ТС виявились ціла низка нелегальних ролетних рядів на ринках біля станції метро «Святошино» та на вулиці Садовій, що у Жулянах.

 

Лише ці дві демонтовані одиниці (обидва ринки) містили кілька десятків ролетів, власники яких не мали дозвільних документів, у тому числі й на оренду займаних земельних ділянок.


Серед інших великих демонтованих ТС – нелегальний магазин на проспекті Правди, 100, три комерційні павільйони на проспекті Ватутіна, 52, два самовільно встановлені павільйони на проспекті Перемоги, 142, «наливайка» на вулиці Радужній, 4, торгівельний ряд з сорока ролетів на Московській площі та незаконний магазин з продажу алкогольних напоїв, що на вулиці Ярослава Гашека, 10.


Загальна кількість демонтованих протягом перших шести з половиною місяців  поточного року незаконних ТС складає 1140 одиниць.


Окрім демонтажних бригад комунального підприємства «Київблагоустрій» до вуличних робіт також було залучено демонтажників субпідрядних організацій.


Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Детальніше...
 
У червні «Київблагоустрій» прибрав зі столичних вулиць близько 200 незаконних комерційних тимчасових споруд
Вівторок, 12 липня 2016, 09:43

 

Впродовж червня поточного року демонтажними групами комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій демонтовано 206 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).


Про це повідомляє прес-служба КП із посиланням на дані відділу контролю демонтажних робіт підприємства.


Найбільшими з прибраних протягом червня незаконних тимчасових конструкцій виявились великий шалман-ресторан «Під бузком» (Гідропарк), самовільно встановлений ринок на вул. Закревського, 93, нелегальний ресторан з літнім майданчиком на вул. Бударіна, 3, два великі ролетні ряди біля станції метро «Святошино» та на Московській площі, десяток нелегальних кіосків біля Лісного цвинтаря, а також низка крупних автомийок та встановлених без дозвільних документів літніх майданчиків.


Загальна кількість демонтованих за перше півріччя ТС складає 1039 одиниць.

 

Левову частку вуличних робіт виконали демонтажні бригади комунального підприємства «Київблагоустрій» та залучених субпідрядних організацій.


Також до поточної статистики зараховано демонтажі районних адміністрацій та дії тих небагатьох власників МАФів, які на вимогу інспекторів з благоустрою (було вручено приписи) власними силами прибрали нелегальні ТС.


Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Детальніше...
 
«Київблагоустрій» наполягає на законних підставах здійсненого біля станції метро «Святошино» демонтажу низки самовільно встановлених МАФів, через що відбулось проплачене блокування проїжджої частини проспекту Перемоги
П'ятниця, 24 червня 2016, 14:15

Демонтаж низки незаконних МАФів, які до 24 червня функціонували біля метро «Святошино», демонтовані на законних підставах, а саме, на виконання доручення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, у якому сформульована головна вимога - «здійснити демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд», - повідомляє прес-служба установи.


У повідомленні також йдеться, що передумовою демонтажів слугує той факт, що власники нелегальних МАФів не мають на руках дозвільних документів, не сплачують податок до міського бюджету та, відповідно, не отримали дозвіл міської комісії з розміщення тимчасових споруд.


У свою чергу народний депутат та радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець, коментуючи "Українській правді. Київ" сьогоднішній демонтаж низки МАФів біля метро «Святошино», заявив, що для власників нелегальних кіосків демонтаж не був несподіванкою.


"Про демонтажі ми попереджали ще у січні. На сайті "Київблагоустрою" висить список незаконних споруд, з ним міг і може ознайомитися кожен. Крім того, ми неодноразово надавали мафовикам приписи, просили добровільно прибрати самим. Востаннє повідомляли про те, що днями почнуться демонтажі, кілька днів тому", - сказав Білоцерковець "Українській правді. Київ".


На запитання видання, чому кіоски не піднімали краном і не вивозили, як це робили раніше, а просто трощили трактором, народний депутат пояснив, що «такої можливості не було, бо ці конструкції зроблені таким чином, що їх не можливо підняти, а лише зламати чи розібрати».

«Власники мали досить часу, щоб розібрати. А ми їх демонтували шляхом максимального тиску на конструкцію. На жаль, нам довелося робити це, незважаючи нате, що середині є товар", - пояснив Білоцерковець "Українській правді. Київ".

Детальніше...
 
«Київблагоустрій» розпочав демонтаж орендованої компанією Roshen тимчасової споруди, що працювала без прав на займану земельну ділянку
П'ятниця, 01 липня 2016, 08:47

У власника розташованої біля станції метро «Святошин» та орендованої компанією Roshen тимчасової споруди (МАФа), нема прав на користування відповідною земельною ділянкою. Відповідно, і право власності нібито на капітальну споруду, що ним прикривався власник МАФа, без юридичного оформлення земельної оренди, могло бути отримано у колишній Реєстраційній службі України виключно у незаконний спосіб.

 

Такою є офіційна позиція «Київблагоустрою», працівники якого сьогодні вранці, попри спротив агресивно налаштованих підприємців – власників мереж торгівельних кіосків, розпочали демонтаж орендованої компанією Roshen комерційної тимчасової споруди.

 

Демонтаж зазначеного павільйону відбувається у рамках розпочатого 24 червня біля метро «Святошино» прибирання цілої низки незаконних комерційних тимчасових споруд.

Підставою для вказаних демонтажів, що їх здійснює КП «Київблагоустрій» та його субпідрядники, слугують відповідні офіційні доручення Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

 

Раніше, коментуючи конфліктну ситуацію між «Київблагоустроєм» та підприємцями-мафовиками зі станції метро «Святошино», народний депутат та радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець заявив, що у власника орендованого компанією Roshen МАФа «нема права на користування відповідною земельною ділянкою, і тому ця споруда підлягає демонтажу».

Детальніше...
 
У Києві триває інвентаризація літніх майданчиків, що працюють біля стаціонарних закладів ресторанного господарства
Середа, 15 червня 2016, 10:13

Станом на середину червеня у Києві розміщено близько 960 відкритих (літніх) майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства. Ті з них, що мають проблемний статус – порушують Правила благоустрою або є самовільно встановленими – одразу потрапляють на розгляд спеціальної постійно діючої комісії КМДА, яка ставить точку у конфліктних ситуаціях між муніципальними службами та власниками кафе/барів/ресторанів.


Про це сьогодні, виступаючи у програмі «Ранок по-київські» ТРК «Київ», повідомив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Тарас Панчій.


За його словами, аналіз законного/незаконного статусу тих або інших літніх майданчиків містить перевірку наявності дозвільних документів та відповідність останнім, а також Правилам благоустрою, фактичних параметрів функціонування вказаних закладів харчування.


– Якщо, наприклад, літній майданчик є самовільно встановленим, тобто його власник не має дозвільний Інформаційний талон від Департаменту містобудування та архітектури КМДА, не уклав договір про сплату пайової участі відповідно до Порядку визначення обсягів пайової участі, або цей майданчик порушив умови роботи на вулицях міста, комісія КМДА матиме всі підстави для заборони функціонування того чи іншого літнього майданчику. Бо існують міські правила, які чітко регламентують параметри встановлення та роботи подібних майданчиків, – пояснив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою.


При цьому чиновник нагадав деякі вимоги до власників літніх майданчиків біля стаціонарних закладів ресторанного господарства.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 117
PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96