Головне управління контролю за благоустроєм м. Києва
Столичний департамент благоустрою підбив підсумки весняного прибирання Києва
П'ятниця, 20 травня 2016, 09:42

Ремонт та прибирання вулично-шляхового господарства, відновлення вуличного освітлення, санітарне очищення міста, його озеленення та оновлення житлового господарства – таким був головний спектр робіт столичних комунальних служб у рамках завершеного днями весняного двомісячника з благоустрою.


За даними управління контролю за благоустроєм столичного Департаменту благоустрою, що їх днями зібрано по всіх десяти районах Києва, у столиці відновлено більш як 66 тисяч квадратних метрів твердого покриття доріг, близько 4 тисяч квадратних метрів тротуарів та пішохідних доріжок та близько 12 тисяч квадратних метрів внутрішньоквартальних проїздів.


Також відремонтовано більше тисячі та очищено близько 17 тисяч зливоприймачів.


За напрямком «зовнішнє освітлення» у рамках двомісячника відновлено близько 10 тисяч ламп освітлення у під’їздах, на входах до будинків, у внутрішньо квартальних проїздах, а також у провулках та вздовж вулиць. Крім того від несанкціонованих об’яв та листівок очищено близько 19 тисяч опор освітлення.


У рамках заходів з масштабного озеленення Києва, від сміття очищено більш як 12 гектарів зелених зон, схилів та газонів, посаджено близько 6 тисяч дерев та більш як 25 тисяч кущів, а також висаджено два мільйони штук квітів.


Санітарне очищення Києва містило облаштування 116 нових контейнерних майданчиків та ліквідування більше сотні стихійних звалищ побутових та будівельних відходів.

Детальніше...
 
Протягом квітня зі столичних вулиць прибрано близько 230 незаконних комерційних тимчасових споруд
Понеділок, 16 травня 2016, 10:05

Впродовж квітня 2016 року демонтажні групи комунального підприємства «Київблагоустрій» та субпідрядних організацій прибрали зі столичних вулиць 106 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС).


Ще 121 ТС було демонтовано або власниками МАФів, які під час інспекторських перевірок «Київблагоустрою» визнали нелегальний статус самовільно встановлених на вулицях споруд, або районними держадміністраціями столиці.


За даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом квітня незаконних тимчасових конструкцій виявились величезний – на 700 м2 – міні-ринок взуття на проспекті Генерала Ватутіна, 32, два літні майданчики-прибудови на Басейній, 5-б, великий пивний намет та закусочна на розі вулиць Бойченка та Міропольскій, а також ціла низка «шалманів», ларьків та наметів, що незаконно працювали у «Гідропарку».


В цілому, з початку поточного року (протягом січня – квітня) комунальним підприємством, його субпідрядниками, районними адміністраціями та деякими власниками МАФів, які виконали вимоги приписів та самостійно вивезли ТС, у Києві демонтовано близько 680 незаконних комерційних тимчасових споруд.


Прес-служба комунального підприємства «Київблагоустрій»

Детальніше...
 
Віталій Кличко: «Кияни не хочуть розливайок у всьому місті. І алкоголь в МАФах не продаватиметься!»
Понеділок, 25 квітня 2016, 15:50

Шантаж власників комерційних ларьків, які днями на знак протесту проти рішення влади заборонити продаж алкоголю перекрили Хрещатик та влаштували безлад в КМДА, не спрацює.


Про це сьогодні, як повідомляє прес-служба КМДА, виступаючи на Антикорупційній раді при Київському міському голові, заявив голова міста Віталій Кличко.

 

 «Мене в четвер не було в Києві, я був у відрядженні. І те, що відбувалося під цим приміщенням бачив вже на відео та фото. Це – ганьба! Забезпечувати порядок та наводити лад повинні правоохоронці. І вони мають з’ясувати, хто були ці люди, які брали участь в провокаціях, та дати оцінку таким діям!», – зазначив Віталій Кличко.


При цьому він застеріг від порушень правопорядку тих протестувальників, які перекривають дороги та влаштовують безлади.


«Хочу застерегти: це не пошук компромісу, і шантажем та радикальними діями вам не вдасться викрутити руки міській владі. Кияни не хочуть розливайок у всьому місті. До того ж криміногенна ситуація у столиці погіршилася, і 80% правопорушень вчиняють у стані алкогольного сп’яніння. Тож алкоголь в МАФах не продаватиметься!», – наводить слова голови міста прес-служба КМДА.


Також повідомляється, що, як зазначив Віталій Кличко, столична влада підготувала проект рішення Київради щодо заборони продажу алкогольних напоїв в магазинах та торгових мережах після 23:00.


Джерело: прес-служба КМДА

 

 
Колективу Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА представлено нового керівника
Четвер, 05 травня 2016, 11:48

Сьогодні вдень заступник голови КМДА Петро Пантелеєв представив колективу Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища нового очільника – Андрія Фіщука, який днями був призначений відповідним розпорядженням голови міста на посаду директора цієї установи.


Андрій Вікторович Фіщук родом із Донеччини. Народився 8 листопада 1978 року.


У 2002 році закінчив Донецький Національний університет. З 2002 до 2009 працював керівником відділу у Національному інституті стратегічних досліджень при Президентові України. З 2011 до 2016 очолював громадську організацію «Інститут розвитку громадянського суспільства і демократії».


Представляючи нового керівника міського Благоустрою, Петро Пантелеєв заявив, що особисто покладає великі надії на нового директора Департаменту.


«Бо мені одному справлятись із величезним обсягом проблем та робіт у сфері благоустрою дуже важко. Але коли є вертикаль, є розуміння спільних завдань і є взаєморозуміння, тоді й працювати легше. Я відчув це розуміння з боку Андрія Вікторовича буквально на перших спільних заходах. Це дає мені підстави вважати, що перспектива взаємовідносин у нас – хороша. Адже ми покликані робити єдину справу – покращити благоустрій столиці», - звернувся до аудиторії заступник голови КМДА.

Детальніше...
 
Столичний двомісячник з благоустрою – у розпалі. Він триватиме до травневих свят
Вівторок, 12 квітня 2016, 13:38

Тотальна ліквідація стихійних звалищ, комплексне прибирання Києва від сміття, очищення зливоприймачів, збір та вивезення з узбіч піскозмету, очищення зелених зон, відновлення твердого покриття доріг, внутрішньо-квартальних проїздів та прибудинкових територій, санітарне очищення берегових смуг міських водоймищ, а також масштабне озеленення столиці – таким є спектр робіт, що вже п’ятий тиждень поспіль виконується у рамках весняного двомісячника з благоустрою.


Поточні результати проведеної у районах протягом березня-квітня комплексної роботи щотижня оцінює призначена головою міста профільна комісія. Її очолює заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.


Нас турбують ті речі, які не потребують значних капітальних вкладень і взагалі не потребують ресурсів, – пояснив заступник столичного голови. – Це – прибирання територій, утримання об’єктів благоустрою. Зокрема, йдеться про дитячі майданчики. Як відомо, минулого року ми приділили їм багато уваги: поставили 200 нових майданчиків. Але ніхто не відміняв завдання з утримання існуючих майданчиків. Так, є плани стосовно капітальних ремонтів тих або інших об’єктів, зокрема, покрівель на будівлях. Але головний акцент двомісячника з благоустрою робиться на іншому – саме на прибиранні міста та на його підготовці для відпочинку киян протягом у весняно-літнього періоду.


Формат контрольних чиновницьких перевірок вже є традиційним: керівники різних рангів, що пов’язані однією відповідальністю – забезпечити благоустрій, по черзі об’їжджають всі райони столиці.


Під час несподіваних – поза планом –  зупинок, чиновники виходять з автобусу та крокують із нотатниками у руках повз сміттєві баки, стихійні звалища, МАФи та розриті дороги.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 116
PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 90 PHP Warning: Illegal string offset 'active' in E:\web\templates\blagu\html\pagination.php on line 96